103653-2022 - ResultatSverige-Malmö: Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal lokalmäklare
Referensnummer: SN-2021-764
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
70100000 Fastighetsmäklartjänster avseende egen fast egendom
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för lokalförmedlingstjänster. Ramavtalet omfattar tjänster förenligt med att förmedla intressenter till beställarens vakanta lokaler.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen