103677-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektronisk utrustning – Hemelektronik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelHemelektronik
BeskrivningBland annat småel, ljud, TV & bild, foto, spel och tillbehör. Avtalet avser inte datorer, telefoner, mötesrumsteknik för administrativa samt pedagogiska miljöer, abonnemang samt tillbehör till dessa.
Intern identifierareKLF 2025/123
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 31710000 Elektronisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHemelektronik