See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS två sjuksköterskor sommarbemanning Tierps kommun
Beskrivning: Tierps kommun söker två sjuksköterskor för bemanning sommaren 2024, en nattsjuksköterska, och en sjuksköterska dag/kväll /helg till Hemtjänst Västra. Tidsperiod vecka 25 - 32, 17 juni - 11 augusti,
Föregående meddelande: 118835-2021
Intern identifierare: 2024-33
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Avrop sjuksköterska genom DIS
Intern identifierare: 1477175-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kommersiella villkor
Beskrivning: Avrop sjuksköterksa genom DIS
Intern identifierare: 1477176-1