See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop DIS LTA-pumpstationer
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av DIS LTA-pumpstationer. Avropet är för Luleå Miljöresurs AB och gäller LTA-pumpstationer till Bensbyn.
Intern identifierare: KLF 2025/1531
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42122220 Avloppspumpar
Ytterligare klassificering (cpv): 45232423 Byggnation av avloppspumpstationer, 45232431 Pumpstation för spillvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av DIS LTA-pumpstationer. Avropet är för Luleå Miljöresurs AB.
Intern identifierare: Avrop DIS LTA-pumpstationer