Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård, system för anmälan av sjukdom och vård av sjukt barn samt webbaserat verktyg för rehabiliteringsarbete och dokumentation
Referensnummer: KS/2018:563-059
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Strängnäs kommun inbjuder er att lämna anbud avseende företagshälsovård, system för anmälan av sjukdom och vård av sjukt barn samt webbaserat verktyg för rehabiliteringsarbete och dokumentation
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 20 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85140000 Diverse hälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen