103936-2026 - Resultat
Sverige – Godshantering, lagring och tillhörande tjänster – Flyttjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlyttjänster
BeskrivningRamavtal avseende flyttjänster för Motala och Mjölby kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110198:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 63110000 Godshantering