Avfallsinsamling i Hällefors, Lindesberg, Ljusnarsberg och Nora kommuner
Referensnummer: BKT2017-281
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90500000 Avfallstjänster
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen vid tiden för kontraktets ingående
Avfallsinsamling i Hällefors, Lindesberg, Ljusnarsberg och Nora kommuner.