2. Förfarande
Förfarande
Titel: Idrotts- och friluftsmateriel
Beskrivning: Idrotts- och friluftsmateriel främst till skolor och idrottshallar.
Intern identifierare: 20/201
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37400000 Sportartiklar och -utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del