2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramper
Beskrivning: Upphandlingen avser de skånska kommunernas huvudsakliga inköpsbehov av ramper som individuellt förskrivet hjälpmedel.
Intern identifierare: 2025.01
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandlingen avser kommunernas inköpsavbehov av ramper.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Portabel ramp
Beskrivning: Upphandlingen avser kommunernas inköpsbehov av portabla ramper.
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Tröskelramp byggbar
Beskrivning: Upphandlingen avser kommunernas inköpsbehov av tröskelramper.
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Tröskelramp gummi