See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förmedlingstjänst av Verksamhetskonsulter
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Förmedling av Verksamhetskonsulter. Anbudsgivaren ska kunna tillhandahålla konsulter inom följande kompetensområden: Kompetensområde 1 - Ledning & Styrning Kompetensområde 2 - Verksamhetsstöd & Rådgivning
Intern identifierare: D25/02686
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda
Ytterligare klassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000