2. Förfarande
Förfarande
Titel: Slambil och sopbil
Beskrivning: Slambil och sopbil
Intern identifierare: HMAB2025/236
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34133000 Ledade lastbilar
Ytterligare klassificering (cpv): 34134000 Lastbilar med flak och tipptruckar, 34142100 Lastbilar med hissflak, 34144211 Lastbilar med maskinstege
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Slambil och sopbil