104119-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kaffebönor – Kaffe
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffe
Beskrivning: Kaffe
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03131100 Kaffebönor
Ytterligare klassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 15861000 Kaffe
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Livsmedel - Kaffe
Huvudklassificering (cpv): 15861000 Kaffe