104139-2018 - ÄndringSverige-Vänersborg: Autoklaver
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Autoklaver & service
Referensnummer: RS 2017-03454
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33191110 Autoklaver
II.1.4.
Kort beskrivning
Autoklaver & serviceavtal.
Dentalautoklaver; lågtemperaturautoklaver, små autoklaver; stora autoklaver; golvautoklaver.