2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tofta 666 - Kontor
Beskrivning: Kasernbyggnad med kontorsarbetsplatser och verkstadsdel(BTA cirka 1 800 kvm) för Fortifikationsverket inom Tofta Garnison på Gotland.
Intern identifierare: 3172/2023
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000