Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212420 Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning
Leveransplats
Ort: Falkenberg
Del av land (NUTS): Hallands län (SE231)
Land: Sverige
Värde