10424-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Motorfordon – ATV inklusive tillbehör och tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelATV inklusive tillbehör och tjänster
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal avseende fabriksnya ATV (4- och 6-hjulingar) samt tillbehör och tjänster. Avrop kommer att göras löpande under avtalsperioden.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113839:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 34113200 Terrängfordon, 34410000 Motorcyklar, 34411000 Delar och tillbehör till motorcyklar