104280-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Frukt, grönsaker och liknande produkter – Frukt och mjölk
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFrukt och mjölk
BeskrivningUpphandling för att teckna ramavtal med en leverantör för att tillgodose Socialstyrelsens behov av frukt och mjölk till personalen.
Intern identifierare2.7-19460/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 15511000 Mjölk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000