2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förläggning sjökabel
Beskrivning: Denna upphandling omfattar Förläggning av sjökabel enligt upphandlingsdokumenten.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60630000 Kabelläggning med fartyg
Ytterligare klassificering (cpv): 45240000 Anläggningsarbete för vattenprojekt, 45314310 Kabelläggning, 60630000 Kabelläggning med fartyg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001