104376-2025 - Resultat
Sverige – Grönsaker, frukt och nötter – Fruktkorgar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFruktkorgar
BeskrivningSollentuna kommun genomför en upphandling avseende fruktkorgar, främst på abonnemang med även för enstaka tillfällen.
Intern identifierareKS-2024/01112
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter
Ytterligare klassificering (cpv): 03222000 Frukt och nötter, 03222111 Bananer, 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFruktkorgar