2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Inbjudan till presentation av SPECT/CT.
Beskrivning: Inbjudan till presentation av SPECT/CT. Presentation kommer äga rum på Akademiska sjukhuset under vecka 6.
Intern identifierare: UPPH2026-00008
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111620 Gammakameror
Ytterligare klassificering (cpv): 33115100 Datortomografer ("CT scanner")