104492-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Brandfordon – Pickup persontransportfordon (Omannonserad)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPickup persontransportfordon (Omannonserad)
Beskrivning1 st Pickup persontransportfordon med dubbelhytt och skåp med totalvikt 3500kg. Obs! Upphandlingen har annonserats om. Tidigare annons har avbrutits.
Intern identifierareDNR-15414
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34131000 Pickupper, 34136100 Lätta skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierarePickup persontransportfordon (Omannonserad)