See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Patientarmband och etiketter
Beskrivning: Upphandling avseende ramavtal för successiva leveranser av patientarmband samt etiketter för lab/provtagning och läkemedel.
Föregående meddelande: 408129-2023
Intern identifierare: 2023-O001698
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22455100 ID-armband
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa föreskrifter