104567-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för marknadsföring – Kommunikationsbyrå
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationsbyrå
BeskrivningDenna upphandling av fullservicebyrå inom kommunikationstjänster är ett verktyg för kommunikatörerna och hela organisationen att nå ut till de som på olika sätt berörs av SRVs återvinningsverksamhet. Det gäller främst alla som bor och verkar i Huddinge, Haninge, Salem, Botkyrka och Nynäshamn men även andra intressenter. Målet och syftet med upphandlingen är att teckna ramavtal med en leverantör av Fullservicebyrå inom kommunikation i form av strategisk rådgivning inom både marknadsföring och pr/kommunikation samt operativt utförande av kommunikationsaktiviteter och grafisk produktion.
Intern identifierare2024/19
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKommunikationsbyrå