Upphandling av telefoni- och kommunikationstjänster i form av "Kommunikation som tjänst" för Strängnäs kommun, Strängnäs Fastighets AB och Strängnäs Bostads AB.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning, 32550000 Telefonutrustning, 64210000 Telefon- och dataöverföring, 64211000 Tjänster för offentliga telefoner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen