See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Diskdesinfektor för endoskopi
Beskrivning: Inköp av Diskdesinfektor för endoskopi.
Intern identifierare: 2024-O000126
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000