104633-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Maskiner för brytning och byggnadsarbeten – TI 2024-1319 Hyra av bygg- och anläggningsmaskiner, Katrineholm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1319 Hyra av bygg- och anläggningsmaskiner, Katrineholm
BeskrivningRamavtal för hyrning av Maskiner, Verktyg, Avspärrning, EL-Utrustning m.m
Intern identifierare25/5
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 43000000 Maskiner för brytning och byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000