See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bodetablering Skogome
Beskrivning: Uppställning och hyra av bodar vid byggnation vid antaleten Skogome
Intern identifierare: SPF2025-086
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44211100 Mobila byggnader och modulbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Uppställning och hyra av bodar vid byggnation Skogome
Intern identifierare: Bodetablering Skogome