Ramavtal gällande VS & VVS-arbeten för Oxelösunds kommun och de kommunala bolagen Oxelö Energi och Kustbostäder i Oxelösunds AB
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 20 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45330000 Rörmokeriarbeten, 76211000 Tjänster för rörupphängning, 76410000 Borrhålsfodring och rörläggning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Ramavtal på maximalt 4 år