104724-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Datorer och datamateriel – Klienter, skärmar, plattor och tjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKlienter, skärmar, plattor och tjänster
BeskrivningUpphandling av klienthårdvara, tjänster och finansiering
Intern identifierareKS 2024/311 2.6.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 51610000 Installation av datorer och databehandlingsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerellt