104764-2021 - ResultatSverige-Stockholm: IT-programvara
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ärendehantering till Serviceförvaltningen
Referensnummer: 2.3.2-169/2020
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48517000 IT-programvara
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ärendehanteringssystem till Serviceförvaltningen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen