104766-2026 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Konsultstöd Projektledare underhållsprojekt Mjölby
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd Projektledare underhållsprojekt Mjölby
BeskrivningRamavtal konsultstöd projekt- och byggledare underhållsprojekt för avrop vid behov åt Mjölby kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113137:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71540000 Byggteknisk ledning, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster