See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård offentliga toaletter
Beskrivning: Säsongsstädning av offentliga strand toaletter inom Falkenbergs kommun.
Intern identifierare: IU25-87
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Städ av offentliga toaletter
Intern identifierare: 1798620-0
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Städning av offentliga toaletter. se upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: 1798670-1