104775-2026 - Resultat
Sverige – Laboratoriemöbler – Inredning till laboratoriemiljö
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInredning till laboratoriemiljö
BeskrivningUpphandlingen omfattar Inredning och förvaringslösningar till RISE laboratoriemiljöer.
Intern identifierare25/108
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39180000 Laboratoriemöbler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000