2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Ticketing system
Beskrivning: Stockholms Konserthusstiftelse (Stockholm Concert Hall Foundation) hereby invites suppliers to participate in an RFI for a ticketing system.
Intern identifierare: 24/46
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48481000 Programvara för försäljning eller marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 48445000 Programvara för kundhantering, 48480000 Programvara för försäljning, marknadsföring och affärsunderrättelser, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72268000 Tillhandahållande av programvara