2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av låssystem
Beskrivning: Drift och underhåll av låssystem till Återbruk, Miljöstationer mm inom SVOA
Intern identifierare: 23SVOA1283
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Drift och underhåll av låssystem