2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skafferivaror till enheter och brukare
Beskrivning: Nynäshamns kommun avser att upphandla ett ramavtal för köp av konsumentprodukter via webbportal (onlinebeställning) med tillhörande leverans samt fysiskt köp i butik för brukare och beställande enheter. Upphandlingen är indelad i 2 anbudsområden, 1 för brukare och 1 för beställande enheter.
Intern identifierare: KS/2025/0090/0059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000