See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Abonnemang och växelförbindelser för mobil- och fast telefoni
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kommunikationstjänster i form av mobila abonnemang och växelförbindelser, inklusive tillhörande funktioner såsom administration och support.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120827:Lot:1