104925-2022 - ResultatSverige-Södertälje: Ugns- och skorstenssotning
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – koncessioner
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/23/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2021-1130 Sotnings- och brandskyddskontrolltjänster Gnesta
Referensnummer: 21/96
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90915000 Ugns- och skorstenssotning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Sotnings- och brandskyddskontrolltjänster i Gnesta kommun.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Koncessionen är uppdelad i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
75251110 Brandskyddstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen