104964-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Revision – Sakkunnig för räkenskapsgranskning inom region Uppsala
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSakkunnig för räkenskapsgranskning inom region Uppsala
BeskrivningDenna upphandling avser tjänsten för sakkunnig för räkenskapsgranskning inom region Uppsala.
Intern identifierareUPPH2024-00247
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000