104996-2020 - ÄndringSverige-Norrköping: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Varvsöversyn på arbetsfartyget Fyrbyggaren
Referensnummer: 20-00144
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Sjöfartsverket (SjöV) ger Er tillfälle att lämna anbud på varvsöversyn inklusive målning på arbetsfartyget Fyrbyggaren.