105148-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning – Staket
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelStaket
BeskrivningAvtalet omfattar staket med gjutning och dubbning samt montering och färdigställande av nytt staket till förskola och skolområden, fritidsområden samt även områdesskydd.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45340000 Montering av stängsel, räcken och säkerhetsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPriser
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122045:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelSÅM
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122045:Lot:2