Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90713000 Miljörådgivning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)