2. Förfarande
Förfarande
Titel: Underhåll av bryggsystem
Beskrivning: Upphandlingen omfattar underhåll av bryggsystem för idrottsförvaltningen
Intern identifierare: IDF 2025/1903
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
Ytterligare klassificering (cpv): 45244200 Bryggor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: enligt bilagor
Intern identifierare: Underhåll av bryggsystem