105548-2023 - ÄndringSverige-Boden: Resebyråtjänster och liknande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Affärsresebyrå
Referensnummer: KS 2023-49
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Bodens kommun samt kommunens övriga kommunala bolag har behov av en leverantören som ska tillhandahålla en affärsresebyrå med tillhörande tjänster.