105580-2023 - ÄndringSverige-Norrtälje: Anläggningsarbete
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Totalentreprenad avseende bl.a. upprustning av kajkontruktion i Societetsparken
Referensnummer: KS 2023-220
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45000000 Anläggningsarbete
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar en totalentreprenad avseende bl.a. upprustning av kajkonstruktion i Societetsparken belägen i centrala Norrtälje.