Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Eftermarknad Uppställning Förskolebussar
Referensnummer: Malmö Leasing AB 2022-00010
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 50112000 Reparation och underhåll av bilar
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar uppställning samt eftermarknadstjänster av förskolebussar som används av Förskoleförvaltningen i Malmö stad
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50113000 Reparation och underhåll av bussar, 50113100 Reparation av bussar, 50113200 Underhåll av bussar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen