105690-2017 - ÄndringSverige-Karlskrona: Dryckesautomater
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kaffeautomater med tillhörande tjänster och ingredienser 2017.
Referensnummer: 2016/00106
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42968100 Dryckesautomater
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser hyra av kaffeautomater samt tillhörande tjänster och ingredienser för Landstinget Blekinge.