105691-2017 - ÄndringSverige-Visby: Arbetsutrustning för tandläkare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dentalunitar.
Referensnummer: RSF 2017-72
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33192400 Arbetsutrustning för tandläkare
II.1.4.
Kort beskrivning
Paket 1 – Dentalunit inklusive unithängd behandlingsstol,
Paket 2 – Dentalunit inklusive flyttbat behandlingsstol,
Paket 3 – Dentalunit inklusive behandlingsstol för sjukhusvård,
Paket 4 – Intraoral röntgen,
Paket 5 – Intraoral kamera.
Serviceavtal.
Tillbehör.
Förbrukning.
Beskrivning:
Paket 5 – Intraoral kamera Serviceavtal Tillbehör Förbrukning.