2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handortopediska hjälpmedel
Beskrivning: Handortopediska hjälpmedel
Intern identifierare: 23RGK1630
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33160000 Operationsteknik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsinbjudan
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsmall
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33141700 Ortopediska artiklar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter