2. Förfarande
Förfarande
Titel: Djupadalsbadet Om och Nybyggnation Totalentreprenad i Partnering
Beskrivning: Kumla kommun upphandlar totatentreprenad, om och tillbyggnad av Djupadalsbadet
Intern identifierare: 25/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (3)
Beskrivning: AF
Intern identifierare: 1639919
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Entreprenad
Intern identifierare: 1639920
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 1639921